Rádi bychom touto formou vyjádřili naše díky ještě dalším lidem, kteří, ač třeba ne prostřednictvím Znesnáze21, ale i jiným způsobem, pomohli Lindě posunout se do další etapy jejího života. 

Děkujeme Českému svazu moderní gymnastiky, díky jejichž podpoře se Lindin příběh rozšířil do jednotlivých klubů v České Republice i na Slovensku. Zvláštní poděkování patří gymnastkám z reprezentace ČR.Ty Lindě předaly speciální dárek, a to sadu oblečení, ve kterém v listopadu reprezentovaly Českou republiku na Mistrovství Evropy v moderní gymnastice v Kyjevě. Začátkem prosince se s Lindou setkaly, a při té příležitosti vznikl i charitativní kalendář na rok 2021, z jehož prodeje poputuje výtěžek také  na podporu Lindy.

https://www.csmg.cz/cs/moderni-gymnastika/aktuality/pf-2021.html

Současně bychom si touto formou dovolili poděkovat i lékařům z dětského chirurgického oddělení a JIRP Thomayerovy nemocnice v Praze. V průběhu prosince 2020 zasáhly Lindu potíže se žlučníkem, které vyžadovaly hospitalizaci a akutní lékařský zásah. 

I v těchto souvislostech Lindu očekávají v blízké budoucnosti operace. Celý prosinec i vánoční svátky jsme bohužel pod tlakem okolností řešili Lindin kolísavý zdravotní stav, který je, díkybohu, v tuto chvíli stabilizovaný. Čeká ji ale v dohledné době operace žlučníku a kardiologický zákrok. Snad se pak již bude situace pouze zlepšovat.